OGŁOSZENIE - WAKACJE

SZANOWNI PAŃSTWO

1. W dniach 1.07-31.07.2023r. dyżur wakacyjny pełni Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie ul. Sucharskiego 19A.
  1. W dniach 1.08-31.08.2023r. dyżur wakacyjny pełni Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie ul. Różana 14.
  1. Celem zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola należy wpisać dziecko na listę w przedszkolu macierzystym do dnia 16.06.2023r. u nauczycielki grupy, a następnie złożyć kartę zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny w nieprzekraczalnym terminie do 22.06.2023r. również w macierzystym przedszkolu.
  1. Karta zgłoszenia wraz z dokumentacją jest dostępna w przedszkolu lub na stronie internetowej pm4.braniewo.waw.pl
  1. Listę dzieci wraz z dokumentacją, dyrektor przedszkola macierzystego przekazuje do przedszkola dyżurującego najpóźniej do 26.06.2023r.
  1. Na dyżur wakacyjny, w pierwszej kolejności, będą przyjmowane dzieci obojga rodziców pracujących.
  1. Zgłaszając dziecko na dyżur wakacyjny, przyjmujecie Państwo do wiadomości, że pierwszego dnia dyżuru tj. 1.07.2023r. w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Braniewie lub 1.08.2023r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Braniewie należy dokonać opłaty za przedszkole, a w przypadku rezygnacji z dyżuru powiadomić placówkę najpóźniej pierwszego dnia dyżuru.
  2. Brak wniesienia opłaty we wskazanym terminie będzie oznaczało rezygnację rodziców/opiekunów prawnych z miejsca w dyżurującym przedszkolu.

Kartę zgłoszenia składa się w sekretariacie przedszkola, do którego dziecko uczęszcza w bieżącym roku szkolnym.

/Elżbieta Zabiełło - Olszewska/