Braniewo dnia 17.06.2020 r.

Szanowni Państwo Rodzice,

dzieci uczęszczających do Żłobka i Przedszkola,

W związku z nadchodzącymi wakacjami bardzo proszę o złożenie deklaracji dotyczącej uczęszczania Państwa dziecka do Żłobka Miejskiego w Braniewie lub Przedszkola Miejskiego nr 4 w Braniewie. Zgodnie z decyzją MEN z dnia 3 czerwca w przedszkolu może przebywać 16 osób w grupie, w żłobku 8 osób w grupie. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19.

W miarę występowania wolnych miejsc będą przyjmowane dzieci rodziców, których jeden rodzic pracuje w systemie ochrony zdrowia, w służbach mundurowych, w handlu, w przedsiębiorstwie produkcyjnym realizującym zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19, a drugi w innym zawodzie, w następnej kolejności dzieci obojga rodziców pracujących w innym zawodzie.

Do 23.06.2020r. należy zadeklarować uczęszczanie dziecka do naszej Placówki na czas wakacji letnich. W tym celu należy pobrać ze strony internetowej druk oświadczenia, wypełnić go, wykonać skan lub zdjęcie dokumentu i wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 13:00 w dniu 23.06.2020r.

Brak ww. oświadczenia w podanym terminie oznacza brak zainteresowania uczęszczaniem dziecka do Żłobka lub Przedszkola w czasie wakacji.

Oświadczenie COVID -19 (przedszkole) - POBIERZ

Oświadczenie COVID -19 (żłobek) - POBIERZ

W czasie wakacji sekretariat jest czynny od 8:00 - 13:00. Kontakt osobisty w sprawach pilnych po uzgodnieniu telefonicznym.

Ewentualne konsultacje w sprawach służbowych udzielane są pod numerem telefonu 55 649 11 81 w godzinach 8:00 - 13:00 i mailowo.

Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Za utrudnienie przepraszamy

Elżbieta Zabiełło - Olszewska